• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
PDF Друк e-mail

Вас вітає школа 310 "Творчість"

         Школа І ступеня №310 «Творчість» була відкрита в 1993 році.

У закладі освіти навчаються діти 6-10 річного віку протягом чотирьох років. Освітній процес здійснюється у режимі повного дня з 8.30 до 18.00.

     Школа укомплектована кадрами. Організаційно-господарчу діяльність в закладі забезпечують 18 технічних працівників. Педагогічний колектив складається із 18 осіб, 3 з них – вчителі-методисти, 4 – спецалісти вищої категорії, 3 – спеціалісти першої категорії, 6 – спеціалісти другої категорії, 5 – спеціалісти, є практичний психолог, бібліотекар.

       Педагогічний колектив закладу працює за новими стандартами, які дають змогу проявити себе, бути активними та творчими. Досвідчені педагоги адаптували освітній процес до вимог життя. На запит програми НУШ та суспільства формують в молодших школярів життєвий досвід, здійснюють ефективну комунікацію в навколишньому середовищі.

     Кожен клас навчається в окремому навчальному кабінеті, учасники освітнього процесу не перетинаються між собою, мають окремий простір. У кожному із класів є приміщення для навчання, куточки для відпочинку, місця для ігор, роздягальні, туалетні кімнати. Нове освітнє середовище з навчальними осередками сприяє формуванню довірливих стосунків та взаємозв'язків, комунікативної компетенції.

        Наявні гардероби для двох класів, діти мають визначене місце в шафках для верхнього одягу, взуття та спортивної форми.

       Актова зала, де проходять різноманітні заходи, шкільні свята, облаштована в сучасному стилі. Спортивна зала забезпечена навчальним обладнанням та інвентарем для рухливих ігор та спортивних свят. Їдальня, де харчуються 3 рази на день за графіком здобувачі освіти, складається з 2 залів. Учні школи забезпечуються дворазовим повноцінним харчуванням, медичним обслуговуванням, заходами оздоровчого спрямування.

        На території закладу облаштований спортивний майданчик для гімнастичних вправ та рухливих ігор.

     У школі створені оптимальні комфортні умови для освітньої діяльності. Належна увага приділялася створенню безпечного інклюзивного освітнього середовища. Облаштовано інклюзивно-ресурсну кімнату, в якій наявний інвентар для координації рухів, в сучасних меблях розташований дидактичний матеріал для розвитку дрібної моторики рук та розвитку зв’язного мовлення.

      З метою формування особистості-патріота України та з метою забезпечення умов для самореалізації дитини, відповідно до її здібностей, можливостей та нахилів, організована робота гуртків оздоровчого та творчого напрямку: «Моє здоров’я», театральний, ляльковий театр, «Творчість», «Сучасний танець».

      Організація освітньої діяльності дає можливість зробити період перебування дитини в школі бажаним та цікавим.

    В закладі турбуються про кожного учня, опікуються його здоров’ям та розвитком, навчанням та вихованням.