Новини
2019-2020 н.р. PDF Друк e-mail

2019-2020 навчальний рік


Звіт директора школи І ступеня №310 «Творчість»

м. Києва про управлінську діяльність

за період роботи за 2019-2020 н.р.


Розклад уроків 2019-2020 н.р.

 

Увага!

 

Київською міською владою з урахуванням показників, визначених у п. 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» прийнято рішення про послаблення протиепідемічних заходів. Рішенням штабу із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 23.05.2020 виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) дозволено розпочати підготовку до поступового відновлення діяльності закладів освіти з 1 червня 2020 року.

 

Тимчасове призупинення занять з 12 березня 2020 року для здобувачів освіти 1-4 класів.

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19», наказу Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2020 року № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19», розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 11.03.2020 № 427 «Про призупинення освітнього процесу у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно – технічної), вищої освіти усіх типів та форм власності» на виконання протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) № 9 від 11 березня 2020, наказів Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 11.03.2020 № 56, управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 12.03.2020 №51 та наказу по школі від 12.03.2020 №21

 З 12 березня 2020 року призупинено освітній процес у школі

Під час призупинення освітнього процесу навчання у школі

 не припиняється і здійснюється шляхом використання

 різних форм дистанційного навчання:

 E-mail дистанційне навчання здійснюється через листування 

  учителя і учнів через мережу Інтернет.

 Листування учителя і батьків учнів через групу Viber

Соціальна мережа  FaceBook

Середовище для проведення відеоуроків ZOOM

Хмарні сервіси: Google

Інтерактивний додаток до підручника з англійської мови "Guick minds"

https://quickmindsapps.es/

Електронні уроки:

он-лайн школа «Ранок», Розумники, "На урок", https://svitdovkola>;

Learning .ua Learningapps.org(англ.мова)


 Інформація для учасників освітнього процесу, щодо унеможливлення потрапляння та поширення гострої респіраторної хвороби спричиненої вірусом Covid – 2019 (коронавірус).

 

З метою проведення роз’яснювальної роботи серед учнів, педагогів та батьків у школі проводяться наступні заходи:

 Батьки, учнів, учителі проінформовані про поширення гострої респіраторної хвороби.

 В класних кімнатах, туалетних кімнатах розміщені інформаційні матеріали «Як правильно мити руки?».

 Класні керівники провели в усіх класних колективах бесіди щодо запобіганню поширенню коронавірусу та «Як правильно мити руки?» 

 Технічний персонал закладу освіти у посиленому режимі проводить вологе прибирання класних кімнат та коридорів школи

 Заклад освіти забезпечений:

  -         Достатньою кількістю засобів для миття рук.

 -         У кожному класному приміщенні є термометри.

 Також медичний кабінет забезпечений 3 електронними термометрами, та 20 ртутними термометрами.

короновірус       короновірус 2

«Використання інтерактивних методів навчання

в освітньому процесі Нової української школи»

         

З досвіду роботи керівника гуртка «Моє Здоровя»,

Зубенко Оксани Володимирівни 

 ПОДОРОЖ У КРАЇНУ НЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ

 ПОДОРОЖ ДО «КРАЇНИ ПРАВИЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ»


24 жовтня -Міжнародний день шеф-кухаря. У цей день компанія НЕСТЛЕ подарувала четвертокласникам нашої школи участь у майстер класі кулінарної студії SuChef. Діти під керівництвом бренд-шефа компанії Nestlé напрямку Nestlé Professional Сергія Шелестова приготували смачні і корисні страви: суп-пюре з гарбуза та мафіни з броколі. Дізналися про користь овочів та фруктів, які є основою здорового харчування. Учні разом з учителями підготували міні-постановку «Смачнюля та Питайлик в Країні чистої води».
Школа активно бере участь у програмі «Абетка Харчування» з моменту її появи, якій у цьому році виповнюється 10 років. Ми вдячні компанії НЕСТЛЕ за подаровану радість та незабутні враження!!!


3


Справжнє бабине літо покликало наших третьокласників у подорож! У Відрадному парку юні дослідники спостерігали за змінами в природі і занотовували висновки у Карті спостережень, ділилися враженнями, грали в ігри. А ще година читання на свіжому повітрі принесла всім море позитивних емоцій та цікавинок.

 6        7

"Кольори для осені" подарували учні 2 А класу. 
Осінь - різнобарвна і чарівна. Повільно кружляє в повітрі жовтогарячий листочок, але дощик змив усі осінні кольори. Овочі подарували осені фарби і павучок сплів їй нове осіннє вбрання. Осінь - найталановитіший художник. 
Осінь-чарівниця ніколи не повторює свого візерунка.


4  5

Осінь тепла, золота!
Справжнє бабине літо!!!
Як же приємно насолоджуватися прогулянкою в ці чудові сонячні дні!!! От і сьогодні другокласники мали таку нагоду в Музеї національної архітектури й побуту Пирого. Для кожного ця подорож стала такою своєрідною машиною часу.

 

10         92018-2019 навчальний рік

Перші кроки Нової української школи

Система роботи в школі І ступеня № 310 «Творчість» м. Києва спрямована на забезпечення рівного доступу кожного учня до якісної початкової освіти; створення умов для розкриття можливостей та талантів кожного; збагачення системи виховної роботи новими підходами та методиками; створення умов для професійного зростання вчителів та розкриття їх педагогічної майстерності; здійснення експериментальної діяльності шляхом запровадження новітніх педагогічних технологій в освітній процес.

НУШ 4     310 відкрий серце другові

 

Цього навчального року першокласники (вчителі Савченко Т.В., Рудницька В.П.) працювали за програмами Нової української школи. Учні другого класу на чолі з класоводом Бондар В.В. брали участь в дослідно-експериментальній роботі Всеукраїнського рівня: «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти» (наказ Міністерства освіти і науки України від 11.01.2019 р. №27)

Новій українській школі (НУШ) - нове освітнє середовище: мобільні парти, зручні відкриті шафи, інтерактивна підлога, мультимедійні дошки, ноутбук і принтер для вчителя, комплекти Lego, фліпчарти, стенди для змінної виставки.

 

6 інтер підлога   НУШ 1

 

А ще важливі дрібнички: терези, мікроскоп, набір магнітних цифр і знаків, моделі геометричних тіл та багато іншого. Тобто створено до деталей сучасний простір, у якому комфортно вчитися. І організація такого нового освітнього простору – це особистий креатив учителя та батьків. У кожному класі є ігрова зона з килимом, дидактичними та розвивальними іграми, іграшками, що створює максимально позитивну атмосферу.

Саме тут комфортно проводити ранкові кола. Діти діляться один з одним своїми враженнями та настроєм, обирають разом з учителем теми, які вчитимуть упродовж тижня. Учні в захваті від ранкових зустрічей, які мають гарний емоційний вплив на дітей, спрямовані на розвиток співпраці, формування довірчих стосунків, комунікативної компетентності (вміння дружити, вибачатися, вирішувати конфліктні ситуації тощо).

Працювати за новим стандартом непросто, але неймовірно цікаво, адже у кожного вчителя з’явився простір для творчості та самовираження.

         Перший-другий класи – це адаптаційно-ігрова діяльність. Але це не означає, що діти постійно граються. Вони навчаються з елементами гри. Граючись, діти отримували знання та вчилися спілкуватися один з одним, аргументувати свою думку, працювати в команді, виконувати спільні проекти та досліджувати різні природні явища з різних кутів зору. Робимо акцент не на оцінюванні дітей, а на засвоєнні матеріалу. Дитина вчиться орієнтуватися не на оцінку, а на знання.

Для учнів перших та другого класів учителі використовували формувальне оцінювання, яке є інтерактивним оцінюванням прогресу учнів. Використання такого оцінювання дозволило відстежувати особистісний поступ учня, хід опановування ним навчального матеріалу та вибудовувати індивідуальну освітню траєкторію особистості. Дієву допомогу у вибудовуванні оптимальної індивідуальної траєкторії розвитку кожної дитини надавала практичний психолог школи Чудля А.А.

У Свідоцтві досягнень, яке отримали учні 1-2-х класів, є графи «Активно працює на уроці» або «Співпрацює з іншими дітьми», «Доброзичливо ставиться до оточуючих»… І тут ідеться не про навчальні досягнення, а про особистісні. Це особливо важливо в адаптаційний період першокласників. Оцінювання багаторівневе, і діти мають різні записи про вмотивованість, уважність, залученість до колективних занять.

У Новій українській школі головне – дитина – особистість. Визначаємо та розвиваємо її сильні сторони, творчі здібності, навчаємо бути компетентною, працювати в команді, привчаємо систематизувати. На заняттях гуртків художньо-естетичного спрямування: «Веселі нотки», «Мої фантазії», лялькового театру, «Умілі ручки» керівники гуртків розвивали творчі здібності та нахили дітей, а з метою профілактики дитячого травматизму, зміцнення здоров’я молодших школярів та формування здорового способу життя для учнів школи організовані гуртки оздоровчого напрямку: «Клуб захисників здоров’я» та «Моє здоров’я».

 

НУШ 2   НУШ 3

 

У закладі панує доброзичлива атмосфера. Сучасні класні приміщення, їдальня, актова та читальна зали – дають можливості якісно навчати та по-новому виховувати молодших школярів здоровими, успішними та впевненими в своїх силах. Все життя у школі організовано за моделлю поваги до прав людини, демократії, підтримки добрих справ та ідей, формування нового громадянина, який стане більш пристосованим до постійних змін і зможе швидко приймати правильні рішення.

 

 
НАЙВАЖЛИВІШІ ПОДІЇ В ШКОЛІ 2018-2019 н.р. PDF Друк e-mail

Святкування Дня Соборності в школі

 

   Що означає для нас, українців, День Соборності? Можливо, для когось це чергове свято, яке

відзначається на загальнодержавному рівні, а для учнів та вчителів школи – це ще одна причина

проаналізувати події історії України та замислитися над ними. За кожною подією завжди стоять

реальні люди. І обов'язок кожного з нас бути свідомим громадянином, знати і пам'ятати минуле

своєї держави. Саме з такими думками учні 3-го та 4-А класів долучилися до роботи у дебатах

на тему «Моя біографія – частина історії моєї держави». Під час інтелектуально-пізнавального квесту

«Я люблю Україну» знавці 2-4-х класів продемонстрували свої знання з історії та культури нашого

народу. Ідея Соборності, піднята 22 січня 1919 року на Софійській Площі, втілена у сенканах

учнів 4-А та 4-Б класів, що стали основою виставки «Україна Соборна». На честь пам’яті тих подій

та на знак того, що ми – одна нація та єдина держава, уся шкільна родина об’єдналася у живому

ланцюзі Соборного Єднання.

DSC 2479 DSC 2505 DSC 2500  DSC 2487 DSC 2485 DSC 2481


Школа "Творчість" зустрічає Новий 2019 рік

13 грудня відбулися Андріївські вечорниці.

У народі це свято називали Калита.Третьокласники відтворили народні традиції з піснями,

танцями, іграми та ворожінням.

2 5 1 

У Новий рік здорові будьте! Вітаєм щиро всіх!

19 грудня першокласники продемонстрували Новорічні казки:

у 1-А класі "Новорічко"

Зима і Нічка викрадають Новий рік. Лісові звірята приходять на допомогу учням,

знаходять Новорічка і повертають його на свято.

Всі радісні і щасливі зустічають новорічне свято!!! 

1  2 3 

5 4

 

у 1-Б класі "Пригоди Нового року"

 У Феї Зими вкрали чарівний посох. Новий рік подолав багато перешкод: болото, зачарований ліс, море.

Йому заважали: Баба Яга, Кіт Базиліо та Лисиця Аліса, Водяник, Лісовик та пірати,

але всі дітки допомогали Новому року знайти посох і він вступив у свої права!

1.5 1.3 1.2  

20 грудня у 2 класі відбувся Новорічний карнавал. На свято завітали герої різних казок:Білосніжка і семеро гномів,

Попелюшка, веселі сніговики. Сніжинки кружляли у своєму казковому танці. Дід Мороз зі Снігуронькою

привітали всіх з прийдешнім Новим роком, а чарівна Фея запалила святкову ялинку.

 

1-2 кл     4-2 кл

2-2 кл     3-2 кл

 

21 грудня для учнів четвертих класів проведено новорічну дискотеку з вікториною та рухливими іграми.

image-0-02-04-04f8052ff324988d83a9c9da0231c506160196f47f69d6d33b6037ea0a7c5d85-V image-0-02-05-325d274255c932f359c5c285d36de2302658aa57fe94cfef67e69502f904460e-V

В останні навчальні дні школа наповнилась по-справжньому казковою атмосферою.

Бажаємо всім веселих канікул і щасливих свят!

 

День самоврядування в школі

 DSC 2352 DSC 2358


21 грудня проведено благодійний шкільний ярмарок, присвячений Новорічно-різдвяним святам. 

Шкільна бібліотека поповнилася новими сучасними книжками для дітей.

 

DSC 2527

 

Щиро дякуємо батькам та учням школи за участь в благодійній акції

"Подаруй бібліотеці сучасну дитячу книгу"

 

У школі відбувся Тиждень книги

На заході під час закриття Тижня була

 присутня поетеса Світлана Дідух-Романенко.

87

Прем'єра твору поетеси "Валентинка для кактуса". Учні школи залюбки слухали сучасні вірші Світлани про дружбу, живу природу, про школу

85   88

 

 

Нагородження переможців.

89


Калинова, барвінкова, милозвучна рідна мова.

83 81 82

 

 

Книги в дарунок шкільній бібліотеці від активу учнівського самоврядування

60 63

 

Держава піклується про першокласників

6 інтер підлога 52

 

Участь 2 класу у дослідно-експериментальній роботі всеукраїнського рівня в школі за темою: «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти».

23 24 26 25 29 28 

 

Виставка шкільних газет "За здоровий спосіб життя"

12 10 13

 

Година спілкування "Скорботна свічка пам'яті світить"

img-20171124-wa0006 img-20171124-wa0010

Держава подбала про першокласників

5 6

Держава піклується про школу

14 15

                    

Учнівське самоврядування - у дії !

7 8

9 16

Захід до Дня української писемності та мови " Солов'їна, калинова, пречудова рідна мова."

18 19

Інсценівка "У гостях у Смачнулі". Робота гуртка "Моє здоров'я" (4 клас)

img 20171027 122906 img 20171027 122639

Свято перших канікул

img 20171027 121005 img 20171027 122128

Лялькова вистава "Наука для Оленки". Робота гуртка "Клуб захисників здоров'я"

(4 кл.)

img 20171027 132205  img 20171027 132600

Година спілкування "Оберемо книгу разом"

 img 20171024 102338  img 20171024 102117

Лялькова вистава "Веселунчик". Робота гуртка "Клуб захисників здоров'я" (2 кл.)

img 20171020 122716   img 20171020 123054

Вітаємо з Днем кухаря!

img 20171020 105000


Конкурс на кращий букет та поробку "Осінній вернісаж"

0685068406870682


Виховна година "Пишаємося ветеранами"

    0638   0639


Тематична виставка " Героям України - слава!"

  0713    0708


Захід до Дня українського козацтва в ЦДЮТ Солом'янського району

       22    11


Майстер-клас до дня козацтва на базі ЦДЮТ Солом'янського району

20171012 14104620171012 15345520171012 15421520171012 154226


Година мужності "Вклоняємось доземно українському солдату"

            0707           0711


Спортивне свято "Ми - нащадки козаків"

img 20171011 124732   1111


Займаємось із задоволенням у шкільних гуртках:


Моє здоров'я

   img 4527   img 4532

Клуб захисників здоров'я

  0650    0651

 Веселі нотки

0676     0674

Хореографія

img 4533    img 4534

Бібліотека, де завжди затишно, цікаво і захоплююче

0677      0679

 

Наш психолог завжди привітна, усміхнена, охоче допомагає дітям та дорослим

                                            0647

Привітання від батьків школи:

 

Вчителі! Сьогодні ваше свято

І від душі вітаємо всі вас!

Здоров’я, щастя зичимо багато

У цей осінній, вересневий час!

                  0643          0648          

 

0652         0653       0673

                   


                       

                                                                                 

                                                  

 

Учителі, учні та батьки вітають з ювілеєм завгоспа школи Михальчук Ларису Петрівну!

img 20170920 102016  img 20170920 102129  11-794529BC-100363-960

 
НАЙВАЖЛИВІШІ ПОДІЇ В ШКОЛІ PDF Друк e-mail

У бібліотеці П. Вершигори відбувся майстер-клас "Майструємо карту України"

img 20170921 135211

 

Конкурсна програма: "Безпека понад усе" у ЦДЮТ Солом'янського району

img 20170920 153003        

 

Засідання гуртка "Моє здоров'я" "Небезпечні ситуації на дорозі"

img 20170919 110807

 

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності з 18 по 22 вересня.

Виставка дитячих малюнків "Безпека очими дітей"

   1

Бесіда "Безпечна поведінка в школі, вдома, на вулицях міста"

2

 
У школі проведено Олімпійський тиждень PDF Друк e-mail

 

img 20170914 121438

 

У холі школи відбулася виставка дитячих малюнків "Олімпійські види спорту". 

Учні познайомилися з Олімпійським рухом та змагалися за кращу емблему, фізкульт-хвилинку та кращу організацію.

Переможці конкурсів отримали грамоти та дипломи.

img 20170915 083931      img 20170914 121502   img 20170914 125555